Mechanik / Servisní technik půjčovny stavební mechanizace

Brno (Cramo) 40

To je to, co uděláte

Do našeho týmu na pobočce v Brně-Slatina hledáme kolegu/kolegyni na pozici Mechanik/Servisní technik půjčovny stavební mechanizace:

Náplň práce:

  • Servis, opravy a údržba stavebních strojů a mechanizace:
  • stavebních strojů a mechanizace
  • ručního nářadí
  • zahradní techniky
  • pracovních plošin
  • Testování stavebních strojů a mechanizace
  • Objednávání náhradních dílů
  • Administrativa související se servisy a objednáváním náhradní dílů
  • Komunikace s ostatními pobočkami, odděleními a kolegy v rámci organizace
  • Komunikace s klienty
  • Výjezdy na servisní zakázky ke klientům

Očekáváme:

  • Elektrotechnické nebo  strojní zaměření
  • Zájem o oblast techniky
  • Zkušenosti s prací na obdobné pozici jsou výhodou
  • Znalost mechaniky, pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • Schopnost samotné práce i práce v týmu
  • Pečlivost a důslednost
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. B+E výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí prosperující holandské společnosti
  • Možnost získání další praxe a profesních zkušeností
  • Různorodá náplň práce
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní benefity:
    • Variabilní složka mzdy v rámci bonusového systému
    • 5 týdnů dovolené
    • 3 dny Sick days, 2 dny osobního volna za rok
    • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
    • MultiSport karta
    • Cafeteria systém (5000 bodů/rok)
    • Sleva na půjčování firemního sortimentu
    • Pracovní oblečení a obuv
    • Školení
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Nástup ihned, popř. dohodou
Mechanic - Boels Rental

[employmentConditions]

Boels, připojte se k naší oranžové rodině

Velké staveniště, festivalový areál nebo nová terasa na zahradě Vašeho souseda: s našimi oranžovými stroji jste se pravděpodobně už setkali. Jsme Boels: jedna z největších půjčoven v Evropě. Jako rodinná firma klademe velký důraz na osobní angažovanost a příjemnou pracovní atmosféru. U nás nejste pouhým číslem. Chceme vás poznat a pomoci Vám profesně růst. Protože i přes to, že jsme vyrostli v mezinárodní firmu, zůstáváme vždy semknutou oranžovou rodinou s regionálním charakterem. Bude Vás podporovat spolehlivá rodinná firma, poskytne Vám prostor pro růst, inovace a zelená řešení. Která budou ve výsledku ale vždy oranžová.

[hardSkills]

Postup při žádosti o zařazení do výběrového řízení

Vše, co musíte vědět o našem postupu při žádosti o zařazení do výběrového řízení

Vaši žádost pečlivě prozkoumáme a během dvou dnů od nás dostanete odpověď. Je naše odpověď pozitivní? Budeme vás kontaktovat telefonicky a seznámíme se.

Budeme Vás kontaktovat telefonicky, abychom projednali Vaši žádost o zařazení do výběrového řízení a odpověděli na všechny Vaše úvodní otázky. Hodíme se k sobě? Pak si Vás pozveme na osobní pohovor.

Seznámíte se s Vaším budoucím nadřízeným a Vaším pracovištěm. Dozvíte se více o náplni Vaší práce a pak přijdou na řadu vaše dotazy. Samozřejmě probereme Vaše dosavadní pracovní zkušenosti a zjistíte, zda je práce u společnosti Boels pro Vás to pravé.

Jsme my i Vy nadšení? Obdržíte od nás návrh smlouvy s odpovídající mzdou a našimi pracovními podmínkami. Pokud s nimi budete souhlasit, smlouvu spolu s nástupními dokumenty podepíšeme osobně.

Vítejte v naší oranžové rodině!

Zeptat se?

Naši recruiteři jsou na vás připraveni

poslat e-mail
Zasílání externích profilů agenturami a poskytovateli služeb není pro tuto pozici žádoucí